Zuhuratbaba Mah. Zuhuratbaba Sok No:30 D:7 Bakırköy İstanbul 0537 974 05 98
img

Vergi ve SGK Danışmanlığı

En güvenilir mali müşavirlik firmalarından biri olan Babal Mali Müşavirlik kurulduğu günden bu yana birçok şirkete vergi ve SGK danışmanlığı gibi hizmetler sunmaktadır. Vergi ve Sigorta mevzuatının sürekli yenilenmesi nedeniyle, şirketlerin uğrayabileceği zararların önüne geçmek için, değişiklikler yakın olarak takip edilerek ilgili düzenlemeler büromuz tarafından yapılır.

Devamını Oku
img

IFRS Raporlama

Piyasadaki en başarılı şirketler, değişen şartlara kısa sürede uyum sağlayabilen ve beklenmeyen durumlar karşısında hazırlıklı olanlardır. Başarının devamlılığı için şirketlerin hızlı kararlar alması gerekir. Bu kararlar, kısa bir sürede alındığından finansal riskleri de öngörmek ve yönetmek durumundadırlar.Devamını Oku
img

Bütçe Raporlama Hizmeti

Babal Müşavirlik olarak bütçe raporlama hizmeti de verdiğimiz hizmetler arasındadır. Bu hizmet ile ofisimiz, şirketinizin bütçesini geliştirmek ve denetlemek haricinde, bütçe tekliflerinin kontrolünü sağlayarak finansal raporlarınızı hazırlar. Tüm bu süreçte sizlere eksiksiz ve kurumsal bir destek sağlanır.


Devamını Oku
img

KDV İadesi Süreç Yönetimi ve Eğitimi

Diğer hizmetlerde olduğu gibi KDV iadesi süreç yönetimi ve eğitimi konusunda da sizlere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. KDV İadesi ile ilgili her türlü danışmanlığı sizlere vermekteyiz. Bunun yanı sıra, KDV İadeleri ile ilgili tutarların tespiti ve iade raporlarının hazırlanması gibi işlemler departmanımız tarafından büyük bir itina ile yapılmaktadır.

Devamını Oku
img

Bordrolama Hizmeti

Bordro kelimesi, çalışma hayatında sıklıkla duyduğumuz bir kelimedir. Çalışan bir kişinin aldığı maaşa etki eden tüm faktörlerin ilgili yasal kanunlar ve mevzuata göre kayıt altına alınarak düzenlenmesine denilmektedir.
Devamını Oku